Geoffrey & Linda Hoppe

GEOFFREY VE LINDA HOPPE

Geoffrey ve Linda Crimson Circle (Kırmızı Çemberi) 1999 yılında kurdu ve onun, bilinci teşvik eden Yeni Enerji öğretmenlerinden oluşan küresel bir grup haline gelmesini sağladı.

Crimson Circle, Hoppe’lerin Rocky Mountain, Golden, Colorado’da bulunan evlerinin oturma odasında başladı. Geoffrey, Aircell, Inc., adında bir havacılık telekomünikasyon şirketinin gerek kurucularından gerekse yöneticisiydi. Linda, Sundance Group, Inc., adında bir pazarlama danışmanlığı şirketinin sahibi ve yöneticisiydi. Geoffrey, birkaç yıldır Tobias olarak bilinen meleksel bir varlıkla kişisel iletişim içindeydi. Tobias Materyalleri duyulmaya başlayınca, toplantılar da hızla onların oturma odasını aşmaya başladı.

Şu anda Crimson Circle aylık canlı web yayınları yapan, ana siteyi ayda 300.000’in üzerinde insanın ziyaret ettiği, 20’den fazla dile çevrilen, ve Crimson Circle kurslarını sunan yaklaşık 200 sertifikalı öğretmeni olan dünya çapında bir organizasyondur.

Geoffrey ve Linda, Birleşik Devletler’in Ortabatısında büyük Katolik aileler içinde büyüdüler. Lisede flört etmeye başladılar ve 1977’de evlendiler. Linda, Pier 1 Imports, Forth Worth, Texas’da moda tüccarı olarak çalışmaya başlamadan önce, sekiz yıl boyunca Wisconsin ve Texas’da lisede sanat öğretmenliği yaptı. Sonradan Geoffrey’nin pazarlama danışmanlığı şirketine geçerek tüm zamanını Crimson Circle’e adamaya başlayana dek bu şirketin yönetimini üstlendi.

Geoffrey, Ortabatı ve Texas’da türlü reklam ajanslarında ve imalat şirketlerinde kıdemli pazarlamacı olarak çalıştı. 28 yaşında, Dallas Texas’ta kurduğu pazarlama danışmanlığı şirketiyle 12 yıl boyunca Birleşik Devletler’in türlü sanayi ve yüksek teknoloji kuruluşlarına hizmet verdi. Kurucuları arasında bulunduğu AirCell, Inc., havacılık telekomünikasyon şirketinde de 2001 yılına kadar Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı olarak hizmetini sürdürdü. Geoffrey, çokboyutlu telekomünikasyon  teknolojisinde iki tane A.B.D. patentinin ve bir tane uluslarası patentin, ve türlü ticari markalarla telif haklarının sahibidir.

Tobias kendini Geoffrey’e ilk kez bir uçak yolculuğu sırasında tanıttı. 1999 yılında Geoffrey, Tobias’ın mesajlarını küçük bir  arkadaş grubuyla paylaşmaya başladı. O zamandan beri Geoffrey ve Linda dünyanın her yanındaki onbinlerce insana bu bilgileri sundu. Geoffrey, Tobias ile birlikte çalışan Adamus Saint Germain ve Kurhumi Lal Singh gibi başka meleksel varlıkların da mesajlarını sunmaktadır. Şimdi Tobias insan biçimine geri döndüğünden beri, mesajları verme rolünü Adamus Saint Germain üstlenmiş bulunuyor.

Adamus ya da diğer meleksel varlıklar mesajlarını verirken, Linda ve Geoffrey birlikte çalışıyorlar. Bilgiye kanal olan kişi olarak Geoffrey bilincini fiziksel-olmayan alemlere genişletiyor ve “düşünce paketlerini” alıyor. Daha sonra bu mesajı, insanların duyabilmesini sağlayacak şekilde kelimelere tercüme ediyor. Yanında oturan Linda da mesajın gelmesine yardımcı olduğu gibi, meleksel varlıklar, Geoffrey ve izleyicler arasında önemli bir enerjisel dengeyi  tutuyor. Bilincin genişlemiş biçimlerine yolculuk eden Geoffrey ve Linda, bu takım halinde çalışma yaklaşımının, mesajı net, açık ve berrak kıldığını ve toprakladığını düşünüyorlar.

Hoppe’ler, 2006 yılında Crimson Circle’ı, şimdiki genel merkezi Incline Village, Nevada, ABD’de bulunan Crimson Circle Energy Company, Inc., adında bir şirket altında topladılar. Yılda 100.000 milin üzerinde yolculuk ederek Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Asya ve Avustralya’daki izleyiciler önünde konuşmayı sürdürüyorlar.

Leave a Reply